JCh.Ch.GCh.CZ Gallys Yaminibull of Trigon

*7.3.2017, kv 36 cm, certifikát zdraví I.
2. místo TOP MINIBULTERIÉR, 1. místo TOP MINIBULTERIÉR FENA (2018)

Ocenění

4x VN, 18x výborná, 4x CAJC, 4x BOJ, 12x CAC, 1x r.CAC, 2x CACIB, 1 xBOS, 4x BOB, 3x CAC CMKU, 2x National winner, Best Female, WINTER WINNER 2019

Zdravotní testy

DNA PLL status: CLEAR
DNA LAD status: CLEAR
DNA LP status: CLEAR
PL: 0/0
BAER test: +/+
Testování po 15.měsících: srdce (sono-color-doppler): ok, ledviny (sono): ok, UPC: 0,18 (2018)

Rodokmen

CH. Cambria´s Cisco Kidd Cambria´s Marcus Aurelius  Cambria´s Rico Sauve
 Cambria´s Tutti Dolci
 Ebet´s Hot Lips Hoolihan  Shrikabull Kingscorpion
 Dazobri Sylkyn Satin
Enigma Mystiuqe of Trigon  Panda of Bully Lake  Moon Light
 Mona Lisa of Bikató-Parti
 Bikató-Parti White Angel  Bikató-Parti Rick
 Bikató-Parti Nikol

 Výstavy Česko 

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
 19.10.2019  Club show KCHMPP  Vondrouš (CZ)  Otevřená  V1,CAC (4)
Splněny podmínky pro udělení titulu : Grand šampion České republiky
 12.10.2019  IDS České Budějovice Verstovsek S. (SI)  Šampioni  V1,CAC
 17.8.2019  Club show KCHMPP - Mikulov  Havelka T. (SK)  Otevřená  V1,CAC
13.7.2019  NVP - Mladá Boleslav  Kubeš R. (CZ)  Vítězů  V1, CAC, NV, BOB,CAC CMKU
 6.7.2019  KABT Zbraslav  McGregor D.  Vítězů  V1,CAC
 11.5.2019 Club show Babylon  Stephens Carol  Vítězů V2,r.CAC/2
 12.1.2019  NVP - Brno  Polehňa F.(CZ)  Mezitřída  V1, CAC, NV, BOB,CAC CMKU
 2.12.2018  MVP - Praha  Szalai F. (SK)  Mezitřída  V1,CAC,CACIB,CAC ČMKU
 20.10.2018  KCHMPP - MB  Potůčková I. (CZ)  Mezitřída  V1,CAC
 6.10.2018  MVP České Budějovice Havelka T. (SK)  Mezitřída  V1,CAC
     Splněny podmínky pro udělení titulu : Junior Šampion České republiky
 25.8.2018  MVP Mladá Boleslav   Zadad M. (PL)  Mezitřída   V1,CAC 
 19.5.2018  MVP Litoměřice  Ovesná J. (CZ)  Mladých V1,CAJC,BOJ,BOB (2)
 12.5.2018  Club show Chocerady  Cox L. (UK)  Mladých V (19)
 28.4.2018  KCHMPP Club   Sirkó É. (HU) Mladých V1,CAJC,BOJ (3)
 21.4.2018  MVP ČB  Šimov O. (HR)  Mladých Výborná 3 (6)
 19.8.2017 Klub KCHMPP - Mikulov Kotlaš Šarnjai Z. Štěňat VN1, BIS Baby III.
 12.8.2017 MVP - Mladá Boleslav Zhuk G. Štěňat VN1
 6.8.2017 Krajská Týn n. Vltavou Havelka T. (SK) Štěňat VN1
 22.7.2017 Klub Kabt - Brno Maršálová M.- (CZ)  Štěňat VN2

Výstavy Slovensko

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
         
         
 26.10.2019  MVP - Bratislava  Lovenkjaer Svend (DK)  Šampioni  V2,r.CAC
 10.6.2018  MVP - Nitra   Polehňa (CZ)  Otevřená   V1,CAC 
 9.6.2018  MVP - Nitra  Cox (IR)  Otevřená  V1,CAC 
 8.6.2018  MVP - Nitra   Järvinen (FI)  Otevřená   VD1 

Výstavy Slovinsko

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
 Splněny podmínky pro udělení titulu : Junior Šampion Slovinska
 17.2.2019  Celje  BALA K. (RS)  Mezitřída  V1, CAC,CACIB, BEST FEMALE, WINTER WINNER 2019, BOS
 16.2.2019  Celje   Doppelreiter  M. (AT)  Mezitřída  VD
 1.7.2018   Rogla   Tripoli S. (ITA)   Mladých   V1,CACJ,BOJ,BOB 
 30.6.2018  Rogla   Daghistani V. (SRB)   Mladých   V1,CAJC,BOJ