JCH.CH. Carshia Yaminibull

*14.11.2016, kv 36 cm, certifikát zdraví I.
3. místo TOP MINIBULTERIÉR, 2. místo TOP MINIBULTERIÉR FENA (2018)

Ocenění

JCH SLO, CH ČR, 23x Výborná, 3x Cajc, 3x Junior BOB, 1x Best female, 1x BOS, 10x CAC, 3x r.CAC, 2x CACIB,1x CAC CMKU, 3x r.CACIB, Winter Winner - Celje, 12x výborná, WDS 2017 - Leipzig 2017 - Výborná

Zdravotní testy

DNA PLL status: CLEAR
DNA LAD status: CLEAR
DNA LP status: CLEAR
PL: 0/0
Baer: +/+
Testování po 15. měsících: srdce (sono-color-doppler): ok, ledviny (sono): ok, baer test: +/+, UPC: 0,012 (2017), 0,12 (2018)

Rodokmen

CH. Brabus de Piratas del Lago   Traslafuente Red Rum Badlesmere Bolade
 Traslafuete My-Girl
 Bullgordos Black Widow  Don Giovanny de Valdehierro
 Perversa de Valdehierro
C.I.B. Amálie z Husitova kraje  Angel´s Rudeboy by Canea Bulls  Rebel spirit Damage inc
 Angel's cry Sorrowfull sight
 Iceberg Twice Mini Minies  Horoshiy Podarok iz Voiska Tamerlana
 Dolorosa of Canterbury

Výstavy Česká republika

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
 30.11.2019  MVP Praha  Leinveber T. (CZ)  Šampioni  Exc.2, r.CAC
 9.10.2019  Oblastní výstava v MB  Tichá V. (CZ)  Čestná  Exc. 1 , winner class honor
 19.12.2019  Club show KCHMPP  Vondrouš (CZ)  Vítězů  Exc.2 , r.CAC
 21.9.2019  Club show KABT - Chocerady  MR. Malcolm Presland  Vítězů  Exc.2, r.CAC - nomination best movement
 17.8.2019 Club show KCHMPP Mikulov  Havelka T.  Vítězů  V1,CAC
 Splněny podmínky pro udělení titulu: Šampion České republiky
 13.7.2019  NVP Mladá Boleslav  Kubeš R. (CZ)  Otevřená  V1,CAC
 6.7.2019  KABT Zbraslav  McGregor D.  Otevřená  V3 (5)
 6.10.2018  MVB České Budějovice  Havelka T.  Otevřená  V1,CAC,r.CACIB
 18.8.2018  KCHMPP Club  Nenad M.(SRB)  Otevřená  V1,CAC
 21.7.2018  Kabt Show Dvorská  Zeptke S.  Otevřená  V2,r.CAC
 19.5.2018  MVP Litoměřice  Ovesná J. (CZ)  Mezitřída (2)  V1,CAC,CAC CMKU, CACIB
 12.5.2018  Club show Chocerady  Cox L. (UK)  Mezitřída (7)  V3
 28.4.2018  KCHMPP Club  Sirkó É. (Hu)  Otevřená (2)  V2,r.CAC
 21.4.2018  MVP ČB  Šimon O. (HR)  Otevřená (2)  V1,CAC
 5.11.2017  MVP Praha  Šaldová K.  Mladých (4)  V1
 4.11.2017  MVP Praha  Tvrzová A. (CZ)  Mladých (4)  VD3
 21.10.2017  Mladá Boleslav - Club KCHMPP  Šimek F. (CZ)  Mladých (3)  V1,CAJC,BOJ
 7.10.2017  MVP - ČB  Oleinikova Z. (UA)  Mladých (3)  V2
 9.9.2017  Chocerady Club Kabt   Goodwin S.(UK)  Mladých (10)   V2
 19.8.2017  Mikulov Club KCHMPP   Kotlaš Z. (SRB)  Mladých   VD1
 12.8.2017  MVP Mladá Boleslav   Zhuk G.  Dorost  VN1
 6.8.2017  Krajská Týn nad Vltavou  Havelka T. (SK)  Dorost  VN1
 20.5.2017  MVP Litoměřice  Kremser B. (SLO)  Dorost  VN2
 13.5.2017  Chocerady Club Kabt  Monaghan S.J. (UK)  Štěňat  VN4
 29.4.2017  Dětřichov Club KCHPP  Maršálová M. (CZ)   Štěňat  VN1

Výstavy Slovinsko

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
 31.8.2019  Polhograiski  Tina Sterguljc Krušič (SI)  Otevřená  Exc. 1 CAC (2)
     Splněny podmínky pro udělení titulu: Juniora Šampion Slovinska 
 18.2.2018  Celje Friedrich P. (DE)  Mezi  V1,CAC,CACIB,Winter Winner
 17.2.2018  Celje Černe A. (SI)  Mezi  V1,CAC,r.CACIB
17.9.2017  Slovenj Gradec - Cacib II.  Kremser B. (SLO)  Mladých   V1,CAJC,BOJ,Best Female, BOS
16.9.2017  Slovenj Gradec - Cacib I.  Lazič S. (SRB)  Mladých  V1,CAJC,BOJ

Výstavy Rakousko

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
         
 7.4.2018 IHA - Salzburg  Dollmann S.  Mezi  V1,CACA,r,CACIB